Rangos kontrolė

Rangos kontrolė ir autorinė priežiūra ypatingai svarbi siekiant gerų akustikos rezultatų ir užtikrinant riekiamą garso izoliaciją, triukšmo kontrolę.

Atliekame autorinę priežiūrą, objektų inspektavimą, rangos darbų kokybės priežiūrą, kuri tiesiogiai įtakoja architektūrinės akustikos, garso izoliacijos, triukšmo kontrolės rezultato lygį. Dažnu atveju projekto dalyviai turi savitą gero akustinio sprendinio viziją, kuri nebūtinai sutampa su fizika ar gerąja praktika. Nudažytos pluoštinės akustinės garsą sugeriančios panelės, rezonansinių akustinių plokščių tvirtinimas tiesiogiai prie kieto paviršiaus, garso izoliacijos gerinimas pluoštinėmis medžiagomis, netinkamas inžinerinių sistemų komponentų sumontavimas arba pertvarų kirtimas, architektūrinės akustikos ir garso izoliacinių medžiagų painiojimas ir t.t.. Šios ir kitos panašios klaidos kartojamos nuolatos, nepriklausomai nuo pateiktos dokumentacijos detalumo ir tikslumo. Apsilankymų dažnumas priklauso nuo darbų specifikos ir bendro susitarimo su užsakovu. Įprastai vizitacijos atliekamos ne rečiau kaip prieš kiekvieno atskiro etapo pradžią, kurio metu rangovui paaiškinami bendrieji principai, nurodomos esminės detalės, sutariama dėl greito ir betarpiško komunikavimo atsiradus nenumatytoms situacijoms ir klausimams. Darbų priežiūra yra būtina, kai siekiama aukštesnio lygio kokybės.

Kino centro Romuva rekonstravimas

1938 – 1940 Architekto Nikolajaus Mačiulskio suprojektuotas kino teatras „Romuva“ priskiriamas Art Deco, funkcionalistinio/modernizmo architektūros stiliui. Akustinio interjero pagrindinės kino salės projektu siekiama išlaikyti modernizmo kryptį išsaugant ir akcentuojant vertingiausius esamus architektūrinius ir konstrukcinius elementus.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Muzikavimo erdvė

LNMMB muzikavimo erdvė Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Muzikavimo erdvė 2008 m. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pradėjo pagrindinio pastato rekonstrukciją, kuri buvo užbaigta 2016 m. Rekonstrukcija vykdyta Valstybės investicijų programos lėšomis ir iš dalies finansuota Europos Sąjungos sanglaudos fondo, taip pat Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Bendra Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos pagrindinio pastato…