LENKŲ KULTŪROS NAMAI
Vilniaus lenkų kultūros namuose rengiama nauja universali salė su išskirtiniais interjero dizaino sprendiniais. Didysis salės akcentas bus dviejų spalvų lamelės.
Akustinis interjeras – interjero dizaino projektavimas taikant patalpų akustikos principus ir reikalavimus, apjungiant garsą ir vaizdą.
Dažnai pasitaikanti situacija, kai patalpos estetinis vaizdas ir sąryšis su pastato visuma priklauso atskirai ir nuo architekto, ir nuo akustikos. Architektai ar interjero dizaineriai siekia atstovėti savo sprendinius ir viziją,o akustikai – savo. Patalpų akustika ir jos priemonės yra be tarpiškai susiejusios su vaizdu. Nes daugeliu atveju tai yra medžiagos, kurios yra ir interjero dalys. Skirtingai nuo garso izoliacijos arba statybinės akustikos sprendinių, kurie įprastai yra pastato konstrukcijos, akustinės priemonės dažnu atveju būna medžiagos ar konstrukcijų dalys kurios yra matomos. Todėl galutinis rezultatas būna labiau nulemtas vienas ar kitos pusės. Siekiant to išvengti, rengiame akustinio interjero projektus. Atsižvelgdami į bendrą pastoto visumą ir vizualinę aplinką, į aplinką ir istoriją, į architektų, interjero dizainerių ir užsakovų pageidavimus ir pritaikydami prie jų akustinius sprendinius. Tik vizualiai patrauklios patalpos gali skambėti gerai. Nes žmogus vertina visą aplinką bendrai ir tik harmonija tarp visų dalių sąlygoja geriausius rezultatus.
Vilniaus lenkų kultūros namuose rengiama nauja universali salė su išskirtiniais interjero dizaino sprendiniais. Didysis salės akcentas bus dviejų spalvų lamelės.
Lietuvos nacionaliniame dramos teatre projektuojamos kelios akustiškai jautrios erdvės: naujoji muzikinio teatro salė, garso įrašų studija, repeticijų salė ir vaidybos salė.
1938 – 1940 Architekto Nikolajaus Mačiulskio suprojektuotas kino teatras „Romuva“ priskiriamas Art Deco, funkcionalistinio/modernizmo architektūros stiliui. Akustinio interjero pagrindinės kino salės projektu siekiama išlaikyti modernizmo kryptį išsaugant ir akcentuojant vertingiausius esamus architektūrinius ir konstrukcinius elementus.
Akustika plius suprojektavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro repeticijų salės garso izoliaciją, interjerą ir akustiką.
Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre projektuojamos kelios akustiškai jautrios erdvės: pagrindinė muzikinio teatro salė, mažoji multifunkcinė salė, garso įrašų studija, orkestro repeticijų salė, choro ir atskirų instrumentų repeticijų patalpos.
TV studijos esančios Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įrengtos 2016 metais pagal parengtus architektūrinės akustikos, akustinio interjero projektus ir atlikus rangos darbų priežiūrą.
Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Kino peržiūrų salė įrengta pagal parengtus architektūrinės akustikos, akustinio interjero, triukšmo kontrolės projektus ir atlikus rangos darbų priežiūrą.
LNMMB muzikavimo erdvė Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Muzikavimo erdvė 2008 m. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pradėjo pagrindinio pastato rekonstrukciją, kuri buvo užbaigta 2016 m. Rekonstrukcija vykdyta Valstybės investicijų programos lėšomis ir iš dalies finansuota Europos Sąjungos sanglaudos fondo, taip pat Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Bendra Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos pagrindinio pastato…
Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos Koncertų salė įrengta 2018 metais pagal parengtus architektūrinės akustikos, akustinio interjero projektus ir atlikus rangos darbų priežiūrą.